4449913 Müşteri Hizmetleri

250 TL ve Üzeri Alışverilerinize Tema Park Bileti Hediye

250 TL ve Üzeri Alışverilerinize Tema Park Bileti Hediye

SHOPPING AVENUE250 TL ve Üzeri Alışverilerinize Tema Park Bileti Hediye

Kampanya Detayları:

  • Bu kampanya 01.11.2019 – 31.03.2020 tarihleri arasında, The Land of Legends Shopping Avenue’de yer alan mağazalardan belirtilen şartlarda yapılan harcamalar için geçerlidir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanyaya katılım için Shopping Avenue içerisinde yer alan mağazalardan ve yeme–içme noktalarından aynı gün içerisinde tek seferde en az 250 TL ve katları tutarında alışveriş yapmış olmak gerekmektedir. Kampanyaya Shopping Avenue içerisinde bulunan döviz bürosu, bankalar ve ATM’lerden alınan makbuz ve ödeme fişleri, tütün ve tütün mamulleri, şans ve talih oyunları harcamaları, hediye çeki alışverişleri, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone mağazalarından yapılan fatura ödemeleri dahil değildir.
  • Bir katılımcı aynı gün içerisinde alışveriş tutarından bağımsız olarak en fazla 2 adet bilet kazanabilir.
  • Ücretsiz bilet kuponu, tam ve çocuk bileti ayrımı olmaksızın tüm bilet tiplerinde 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kuponlar para ile satılamaz.
  • Tema Park giriş biletini almak için Shopping Avenue Danışma Noktası’na gidilerek kayıt yaptırılması ve sonrasında verilecek kuponun Tema Park girişinde bileklikle değiştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kayıt işlemi sırasında istenen bilgileri eksiksiz  dolduran katılımcının kendisine ait tüm kişisel bilgileri, alışveriş bilgileri ile birlikte detaylı olarak CRM programına yüklenecek ve The Land of Legends kampanyalarında bilgilendirme amaçlı kullanılacaktır
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya sonlandırılacaktır.
  • Refakatçiler beraberlerindeki kişilerden sorumludurlar ve 13 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 13 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz.
  • The Land of Legends Shopping Avenue mağaza çalışanları, yöneticileri ve mağaza sahipleri bu kampanyaya katılamaz, katılma durumunda hediye hakları iptal edilir.
The Land of Legends Shopping Avenue kampanya ve kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin