Fast Track

Website Özel Fiyatı ile Asla Beklemeyi Sevmeyenler için Hızlı Geçiş Üstünlüğü. (*120cm üzerindeki misafirlerimiz için daha uygundur.)

Beachbox

Cep telefonlarınız ve cüzdanlarınız için ideal boyuttadır.(25cmx35cm)

Cabana

Günlük Cabana Kullanımı, Havlu, Safebox, 4 Soft İçecek, 2 Adet Su, 2 Fast Track

4 Kişilik Pasta

4 Kişilik Pasta

10 Kişilik Pasta

10 Kişilik Pasta

Yullbe Go

Yepyeni evrenlerde yaşayacağınız benzersiz maceralar, yeni açılan VR deneyim alanımız Yullbe Go’da sizi bekliyor.

Eksta Aktiviteler

Dolphin Swim
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Swim

Luna, Aras, Honey, Xenia ve Loza’nın sevgi dolu dünyasını keşfedin! Derin suda yunuslarımızı öpecek, onlarla dans edecek ve yüzme heyecanını tadacak; yunuslar ve diğer memeliler hakkında ilginç bilgiler edinirken canlılarımızın enerji dolu şovlarını izleyeceksiniz. Programımıza minumum katılım yaşı 8'dir, 8 yaş ve üzeri misafirlerimiz aktividen yararlanabilirler.

Dolphin Encounter
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Encounter

Luna, Aras, Honey, Xenia and Loza’yı yakından tanımaya ne dersiniz? Sığ suda yunuslarımızla dans edecek, onlara sarılacak, yunuslar ve diğer memeliler hakkında ilginç bilgiler edinirken yunuslarımızın enerji dolu şovlarını izleyeceksiniz. Programımıza 4 ila 7 yaş arası misafirlerimiz ebeveynleri ile birlikte, 8 yaş ve üzeri misafirlerimiz bireysel olarak katılabilir.

Mythical Journey
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Mythical Journey

Suyun altında nefes alıp yürüyebileceğinizi söylesek ne düşünürdünüz? Peki ya bunu rengarenk binlerce tropikal balık arasında yapacağınızı ve yanınızdaki akvaryumda köpekbalıklarını görebileceğinizi de söylesek? Eğer bu fikir sizi heyecanlandırıyorsa, suyun 4 metre altında yapacağınız yürüyüş ve balıklarımızı beslerken çekilmiş fotoğraflarınız unutulmaz bir hatıra olacak. Aktivitemize katılım yaşı minimum 10'dur.10 yaş ve üstündeki misafirlerimiz aktiviteden yararlanabilir.

Float Rider
Geçiçi Olarak Kapalı

Float Rider

Sabit dalgaların üzerinde sörf yapmak isteyenleri Float Rider'a bekliyoruz. Üstelik isteyenler özel eğitmenler eşliğinde ders alarak adrenalin dolu dalgaların tadını çıkarabilir.

Dolphin Up-Close
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Up-Close

Eğer sevimli canlılarımızı yakından tanımanın hayalini kuruyorsanız bu etkinlik tam size göre.

Shark Seatrek

Shark Seatrek

Kask takarak suyun altında yapacağınız bu heyecan dolu yürüyüşte 7 farklı köpekbalığı türünü gözlemleme, besleme ve birlikte vakit geçirme şansı yakalayacaksınız. “Zebra Köpekbalığı, Beyaz Tip Köpekbalığı , Siyah Tip Köpekbalığı, Hemşire Köpekbalığı, Bambu Köpekbalığı, Kum Köpekbalığı, Keman Vatozları ve Benekli Kartal Vatozları” ile tanışacak, besleme ve dalış süresince fotoğraf çekilebileceksiniz. Aktivitemize katılım yaşı minimum 10'dur.10 yaş ve üstündeki misafirlerimiz aktiviteden yararlanabilir.

Dolphin Private
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Private

Yalnızca özel gruplar için ayrılmış bir havuzda 30 dakika boyunca yunuslarımızla vakit geçirme şansı bulacaksınız. Eğitmenler yunusların yaşamı ve parkımızda onlara nasıl baktığımız hakkında bilgi verirken siz onlarla dans edecek ve yüzeceksiniz. Katılımcılar 8 yaş ve üzeri, yüzme biliyor olmalıdır.

Dolphin Scuba Diving
Çalışma Saatleri 10:00 - 11:30

Dolphin Scuba Diving

Yunuslarımızla derin suda özgürce zaman geçirmek ister miydiniz? Hayali bile heyecan verici olan Dolphin Scuba Diving, bugüne kadar yaşadığınız en ilgi çekici anılardan biri olacak! Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde yunuslarımızın doğal habitatını keşfedecek, onları besleyebilecek ve efsanevi fotoğraflar çektireceksiniz!

Yullbe Go
Çalışma Saatleri 10:00 - 17:00

Yullbe Go

Gerçekliğin sınırlarını aşmaya cesaretiniz var mı? Yepyeni evrenlerde yaşayacağınız benzersiz maceralar, yeni açılan VR deneyim alanımız Yullbe Go’da sizi bekliyor.

SSL Secure by Sectico - Visa/AMEX/Mastercad

En Güncel Fırsatlardan Haberdar Ol!

BİLDİRİMLERİ AÇ