Fast Track

Asla Beklemeyi Sevmeyenler için Hızlı Geçiş Üstünlüğü

Beachbox

Cep telefonlarınız ve cüzdanlarınız için ideal boyuttadır.(10cm x 42cm)

Cabana Platinum

4 Kişilik günlük Cabana kullanımı, Havlu, Kasa, Öğle Yemeği, 2 Kişilik Fast Track, 1 Cola / 1 Cola Zero / 1 Sprite / 1 Fanta / 1 Meyve Suyu / 1 Ice tea / 2 Soda / 2 Efes Pilsen / 2 adet su (0.50 lt), Meyve Tabağı, Minibar

Cabana Silver

Günlük Cabana Kullanımı

4 Kişilik Pasta

4 Kişilik Pasta

10 Kişilik Pasta

10 Kişilik Pasta

Eksta Aktiviteler

Dolphin Swim
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Swim

Luna, Aras, Honey, Xenia veya Loza’nın sevgi dolu dünyasını keşfedin! Derin suda yunuslarımızla yüzme heyecanını tadacak; yunuslar ve diğer memeliler hakkında ilginç bilgiler edinirken canlılarımızın enerji dolu şovlarını izleyeceksiniz. Programımıza minumum katılım yaşı 8'dir, 8 yaş ve üzeri misafirlerimiz aktividen yararlanabilirler. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.

Dolphin Meet and Greet
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Dolphin Meet and Greet

Luna, Aras, Honey, Xenia ya da Loza’yı yakından tanımaya ne dersiniz? Sığ suda yunuslarımızla dans edecek, onlara sarılacak, yunuslar ve diğer memeliler hakkında ilginç bilgiler edinirken yunuslarımızın enerji dolu şovlarını izleyeceksiniz. Programımıza 4 ila 7 yaş arası misafirlerimiz ebeveynleri ile birlikte, 8 yaş ve üzeri misafirlerimiz bireysel olarak katılabilir. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.

Mythical Journey
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Mythical Journey

Suyun altında nefes alıp yürüyebileceğinizi söylesek ne düşünürdünüz? Peki ya bunu rengarenk binlerce tropikal balık arasında yapacağınızı ve yanınızdaki akvaryumda köpekbalıklarını görebileceğinizi de söylesek? Eğer bu fikir sizi heyecanlandırıyorsa, suyun 4 metre altında yapacağınız yürüyüş ve balıklarımızı beslerken çekilmiş fotoğraflarınız unutulmaz bir hatıra olacak. Aktivitemize katılım yaşı minimum 10'dur.10 yaş ve üstündeki misafirlerimiz aktiviteden yararlanabilir. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.

Float Rider
Çalışma Saatleri 10:00 - 18:30

Float Rider

Sabit dalgaların üzerinde sörf yapmak isteyenleri Float Rider'a bekliyoruz. Üstelik isteyenler özel eğitmenler eşliğinde ders alarak adrenalin dolu dalgaların tadını çıkarabilir.

Photo with Dolphin
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Photo with Dolphin

Eğer sevimli canlılarımızı yakından tanımanın hayalini kuruyorsanız bu etkinlik tam size göre.

SharkTrek
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:00

SharkTrek

Kask takarak suyun altında yapacağınız bu heyecan dolu yürüyüşte 5 farklı köpekbalığı türünü gözlemleme ve birlikte vakit geçirme şansı yakalayacaksınız. “Zebra Köpekbalığı, Beyaz Tip Köpekbalığı , Siyah Tip Köpekbalığı, Hemşire Köpekbalığı, Bambu Köpekbalığı” ile tanışacak ve dalış süresince fotoğraf çekilebileceksiniz. Aktivitemize katılım yaşı minimum 10'dur.10 yaş ve üstündeki misafirlerimiz aktiviteden yararlanabilir. Katılımcılar bilgilendirme ve ekipmanları almak üzere, etkinlikten 30 dakika önce etkinlik alanında bulunmalıdır.

Private Dolphin Swim
Çalışma Saatleri 10:00 - 16:30

Private Dolphin Swim

Yalnızca özel gruplar için ayrılmış bir havuzda 30 dakika boyunca yunuslarımızla vakit geçirme şansı bulacaksınız. Eğitmenler yunusların yaşamı ve parkımızda onlara nasıl baktığımız hakkında bilgi verirken siz onlarla dans edecek ve yüzeceksiniz. Katılımcılar 8 yaş ve üzeri, yüzme biliyor olmalıdır.

SSL Secure by Sectico - Visa/AMEX/Mastercad

En Güncel Fırsatlardan Haberdar Ol!

BİLDİRİMLERİ AÇ