4449913 Müşteri Hizmetleri

Rixos Beldibi

Rixos Beldibi

Please select check-in and checkout dates correctly
Yetişkin (12+)
+ -
At least one adult or child must be selected
Çocuk(4-11)
+ -
Please select hotel

Beldibi'nin huzur veren doğasını yaşamanız ve Rixos konforunu her anında hissedeceğiniz harika bir tatil deneyimlemeniz için sizi Rixos Beldibi'ne bekliyoruz. 45.000 m2lik görkemli mimarisi, 275 metre uzunluğundaki özel sahili ve size özel hizmetleri ile Rixos Beldibi ile farklı bir tatilin keyfini çıkarın.

Rixos Beldibi’nde yapacağınız tatil boyunca The Land of Legends Tema Park’a ücretsiz giriş yapabilir, adrenalin ve eğlenceyi doya doya deneyimleyebilirsiniz. Ücretsiz transfer servisimiz ile Rixos Beldibi’nden The Land of Legends’a kolaylıkla ulaşabilir, The Land of Legends’ın efsanelerle dolu atmosferinde şaşırtıcı bir gün yaşayabilirsiniz. Yüksek heyecan ile tanışacağınız Tema Park, dünya moda markalarından alışveriş keyfi sunan Shopping Avenue, gurme lezzetleri ile ünlü restoranlarımız ve daha bir çok efsanevi deneyim The Land of Legends’da sizi bekliyor.

Deluxe oda, toplam 65 metrekare genişliğiyle konuklarına Antalya otellerinde bulabileceği en ferah seçeneklerden birini sunuyor. Yatak ve oturma odasından oluşan geniş yaşam alanı, konforun ve lüksün birlikteliği ile tatilinize unutulmaz bir keyif katıyor.  Orada geçen anlar, sıcak Akdeniz akşamlarını serinleten güzellikler olarak anılarınızdaki tazeliğini her zaman koruyacak. Rixos Beldibi'ndeki Deluxe Odaların deniz manzaralı ve kara manzaralı olmak üzere iki farklı tipi bulunuyor.

Rixos Beldibi'nin engelli odaları sayesinde, hayatın ve tatilin akışına hiçbir şey engel olamayacak. Sizin için her şeyin düşünüldüğü 33 m² genişliğe sahip odaların üst düzey konforu ve rahatlığı, özel tasarlanan engelli banyosu ve tuvaletiyle birlikte katlanarak artıyor. Klasik odaların sahip olduğu tüm özellikleri barındıran engelli odaları, eşsiz Toros Dağları manzarasıyla hayal dünyanızı canlandıracak. Nefes kesici dağ manzarası, oturma alanı ve balkonu ile Rixos Beldibi'nde bulunan 2 engelli odası, özel konuklarımıza mükemmel Antalya tatili seçeneği sunuyor.

Family Suite, toplam 78 metrekare genişliğiyle aileniz ile birlikte Antalya otellerinde bulabileceği en ferah seçeneklerden birini sunuyor. 2 ayrı yatak odasından oluşan geniş yaşam alanı, konforun ve lüksün birlikteliği ile tatilinize unutulmaz bir keyif katıyor.  Aileniz ile geçen anlar, sıcak Akdeniz akşamlarını serinleten güzellikler olarak anılarınızdaki tazeliğini her zaman koruyacak. Rixos Beldibi'ndeki Family Suite deniz manzaralı ve kara manzaralı olmak üzere iki farklı tipi bulunuyor.

Akdeniz'in muhteşem görünümünü, deniz manzaralı pencerelerden seyre dalacağınız, hayal gibi bir konaklama deneyimi sunuyor King Suite. Rixos kalitesinin mimari, tasarım anlayışı ve hizmetler açısından zirveye çıktığı King Suite, toplam 232 metrekarelik geniş yaşam alanı ile rahatlığınızı en üst seviyeye taşıyor. Rixos Beldibi ayrıcalığıyla King Suite, sunduğu birçok konforla Antalya tatilinizde yüzünüzden gülümsemenin eksik olmamasını sağlayacak.

Rixos Beldibi'nde, 33 m² alanı ile lüks ve ferahlık sunan standart odalarda konforunuz için her şey düşünüldü. Odaların sahip olduğu geniş alan, Kemer tatilinizde bir taraftan rahatlığınızı sağlıyor; diğer taraftan oturma grubu ve çalışma masası gibi işlevsel dekorasyon öğeleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Standart odaların, muhteşem Akdeniz manzaralı ve dağ manzaralı olmak üzere iki tipi bulunuyor.

Presidential Suite; kelimelerle tarif edilemeyecek, fantastik bir Antalya tatili deneyimini Rixos Beldibi kalitesiyle sunuyor. Her türlü detayın ve konforun düşünüldüğü, 425 metrekare toplam alana sahip süit; deniz manzaralı yatak odalarıoturma odası ve salonuyla tüm konukları için özel zamanlar yaratıyor. Rixos mükemmelliğinin, tatilin her anında yanı başınızda olduğu, benzersiz manzarasında Akdeniz'in maviliğine açıldığınız, hayatın akışının kusursuz bir şekilde sürdüğü, lüksün konfora dönüştüğü bir Kemer tatili; Rixos Beldibi'nde gerçeğe dönüşüyor.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin