4449913 Müşteri Hizmetleri

Ruslan and Lyudmila Müzikali

Ruslan and Lyudmila Müzikali

Please select check-in and checkout dates correctly
Yetişkin (12+)
+ -
At least one adult or child must be selected
Çocuk(4-11)
+ -
Please select hotel

Buzda müzikal "Ruslan ve Lyudmila" seyircileri, yiğit savaşçıların güzel prenseslerin, büyücülerin ve cadıların karanlık işlerini düşündükleri ve iyinin kötülüğe karşı zafer kazandıkları bir masal dünyasına götürür. A.S.’nin şiirine dayanan görkemli bir hikaye. Moskova, Kazan ve Soçi'deki izleyicilere büyük başarıyla yakalayan Puşkin .Seyircilerini artistik patencilerin, yıldız sanatçıların görkemli manzaraların ve kostümlerinin becerilerini izleyicilerinin çok takdirini kazandı.
Ve şimdi, Türkiye'nin Antalya sahilinin konukları, buz gösterisinin izleyicisi olma şansına sahipler. 25 Haziran - 27 Eylül tarihleri ​​arasında Antalya'da, The Land of Legends'ta özel olarak hazırlanmış bir buz platformunda, Olimpiyat şampiyonlarının, Dünya Şampiyonlarının ve uluslararası yarışmaların kazananlarının katılacağı bir masalın unutulmaz atmosferini deneyimleyeceksiniz.

Rezervasyon için www.rixos.com veya  +90 850 755 1 797

Gösteriler 25 Haziran - 30 Eylül tarihleri ​​arasında salı, perşembe ve cuma günleri arasında yapılacak. Organizasyon şirketi takvimi değiştirme hakkına sahiptir.
Biletler her rezervasyon için bir kişi içerir. 4 yaşından küçük çocukların gösteriye girmesine izin verilmemektedir.
Sadece Suit ve Villalar için en az 6 gece konaklama gereklidir
Misafir ilişkileri ekibi, giriş sürecinde, gösterinin programına ve müsaitliğine göre biletleri düzenleyecektir.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin