4449913 Müşteri Hizmetleri

Şov & Etkinlikler

Şov & Etkinlikler

Please select event
Yetişkin(12+)
+ -
At least one adult must be selected

Eğlence, adrenalin ve heyecanın efsanevi adresi The Land of Legends'da her an yeni bir efsanevi deneyim ile tanışırsınız. Her yaştan insana hitap eden benzersiz gösterileri ve etkinlikleri ile The Land of Legends'da siz de kendi efsanenizi keşfedin

Dilerseniz Franco Dragone imzalı müzikal gösterimiz ile algılarınızın ötesinde bir yolculuğa çıkabilir, dilerseniz ışık şovları ile büyüleyen Chateau'nun masalsı atmosferine tanık olursunuz. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı sanatçıların nefes kesen performansları, dj şovlar, sergiler, özel konsepte sahip organizasyonlar ile The Land of Legends'da deneyimleyeceğiniz her etkinlik size başka bir efsanevi deneyimin kapısını aralıyor. Unutmayın, sadece hayali olanlar kapının ötesini görebilir!

ŞOV VE ETKİNLİKLERKonserler

Dünyadan ve Türkiye'den önemli sanatçıların hayranlık uyandıran gösterilerini Chateau'da yer alan Aura'nın benzersiz atmosferinde izleyebilir, ışık, dans ve müziğin büyüleyici kombinasyonunda efsanevi anlar yaşayabilirsiniz.

SATIN AL
Timati Mayıs 2, 2020 23:00 Bilet Fiyatı: 250,00 TL
SATIN AL
Ruki Mayıs 4, 2020 23:00 Bilet Fiyatı: 250,00 TL
SATIN AL
Basta Mayıs 6, 2020 23:00 Bilet Fiyatı: 250,00 TL
SATIN AL
Loboda Mayıs 8, 2020 23:00 Bilet Fiyatı: 250,00 TL

ŞOV VE ETKİNLİKLERGünlük Program

ŞOV VE ETKİNLİKLERMüzikal Gösteri

Franco Dragone imzalı müzikal gösteri; konuklarımızı algıların ötesinde efsanevi bir yolculuğa çıkarıyor. Büyüleyici müziği, rengarenk karakterleri, masalsı akışı ile hayran kalacağınız bu efsanevi gösteriyi her defasında yeniden şaşkınlıkla izleyeceksiniz. 

DETAYLI BİLGİ

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin